Szkolenia Schaeffler

Grupa Schaeffler jest wiodącym dostawcą części zamiennych do pojazdów użytkowych i urządzeń przemysłowych na całym świecie. Przedsiębiorstwo zapewnia najwyższą jakość produktów, zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz innowacyjność. Jako dostawa precyzyjnych produktów i rozwiązań dla silników, skrzyni biegów oraz podwozia, jak również łożysk tocznych i ślizgowych dla różnorodnych urządzeń przemysłowych, Schaeffler ma zdecydowany udział w kształtowaniu „mobilności jutra”. W roku 2016 roku przedsiębiorstwo technologiczne osiągnęło obrót w wysokości 13,3 miliardów euro. Zatrudniając ok. 87 900 osób na całym świecie, Grupa Schaeffler jest jedną z największych europejskich firm rodzinnych. Dzięki 170 lokalizacjom w 50 krajach na całym świecie, Schaeffler dysponuje rozbudowaną siecią zakładów produkcyjnych, centrów badań i rozwoju oraz punktów dystrybucji.

Wyślij wiadomość do producenta

Od dziesięcioleci Grupa Schaeffler ze swoją marką INA jest zawsze z klientami, którzy potrzebują rozwiązań kreatywnych, zaawansowanych inżynieryjnie i produkcyjnie. Marka FAG o ponad 100 letniej to światowy lider w zastosowaniach przemysłowych, motoryzacyjnych ale także w lotnictwie i astronautyce. Produkty INA i FAG dostarczane są poza motoryzacją do ponad 60 innych branż.

Sukcesywny rozwój INA i FAG rozpoczął się dwóch genialnych pomysłów:

Dr. Georga Schaefflera, który razem z bratem założył INA w roku 1946 w Herzogenaurach, w roku 1949opracował złożenie igiełkowe. Ta epokowa innowacja sprawiła, że łożyska igiełkowe przyczyniły się do przemysłowego przełomu. Duch wynalazcy i chęć sukcesu Georga Schaefflera stały się częścią składową firmy.

INA dysponuje jedynym w swoim rodzaju know-how w zakresie obróbki bezwiórowej. Umożliwia to wielkoseryjne wytwarzanie precyzyjnych produktów przy bardzo dobrym stosunku ceny do właściwości. To know-how i doświadczenie zostało wykorzystane do opracowania i produkcji innych produktów, dzięki temu INA wypracowała pozycję lidera w produkcji elementów motoryzacyjnych.

Friedrich Fischer w 1883 w Schweinfurcie opracował młyn do szlifowania kulek i zapoczątkował tym przemysłową produkcję kulek łożyskowych jako FAG. W ten sposób Fischer zbudował fundament dla całego przemysłu łożyskowego. FAG był reprezentowany przez firmy córki, oddziały i przedstawicielstwa. Od 2001 FAG należy do Grupy Schaeffler i oferuje produkty dla lotnictwa i kosmonautyki, motoryzacji i przemysłu maszynowego.

Grupa Schaeffler z markami INA i FAG dysponuję paletą produktów, która należy do najszerszych na rynku łożyskowym i daje możliwość zastosowania w prawie wszystkich aplikacjach. Wspólny katalog produktów standardowych zawiera ponad 40 000 artykułów, które dostarczane są do 60 różnych branż. Oprócz tego INA i FAG oferuje obszerny program serwisowy obejmujący doradztwo, diagnostykę, obsługę i montaż łożysk jak kompletnych systemów. Produkty marki INA i FAG są reprezentowane w Polsce przez Schaeffler Polska Sp. z o.o. .

Grupa Schaeffler jako firma zorientowana na przyszłość inwestuje szczególnie w badania i rozwój, ostatnio w nowe centrum badawczo-rozwojowe w Azji i Ameryce Północnej. Na całym świecie na nowymi produktami i technologiami pracuje 4800 z ponad 61000 (stan 2009) zatrudnionych. Rocznie do urzędu patentowego zgłaszanych jest około 1100 nowości. Grupa Schaeffler z markami INA, FAG i LuK jest obecna bezpośrednio w 180 lokalizacjach w 50 krajach. Jako inne składniki sukcesu należy wymienić najwyższą jakość, zorientowanie na pracowników, dbałość o środowisko i długofalowe nastawienie na ciągły rozwój.

Kontakt z producentem

Wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz ustalania i dochodzenia ewentualnych roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości).

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.