Aktualności

24.08.2018
PRACODAWCY WSPIERAJĄCY SZKOŁY ZAWODOWE NAGRODZENI Projekt Młode Kadry
Rozstrzygnięto drugą edycję konkursu „Pracodawca wspierający szkolnictwo zawodowe”. Podsumowanie odbyło się 22 sierpnia w Urzędzie Miasta.
05.04.2018
Young Car Mechanic 2018
Krajowa edycja konkursu Young Car Mechanic 2018 wkracza w decydującą fazę. 5 kwietnia, podczas ogólnopolskiego finału poznamy nazwiska uczniów, którzy będą reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej i powalczą o bardzo atrakcyjne nagrody.  
04.08.2017
Młode Kadry - Ogromny potencjał do wykorzystania
Program „Młode Kadry”, stworzony przez Inter Cars, to wsparcie nie tylko dla uczniów i szkół, ale również dla warsztatów. Profesjonalnie przygotowana i ucząca się na najnowocześniejszym sprzęcie kadra musi bowiem gdzieś wykorzystać swoje umiejętności.
04.08.2017
Czym skorupka za młodu…
Inwestycja w branży motoryzacyjnej to obecnie nie tylko nowa fabryka, kolejne urządzenia bądź hale produkcyjne czy stworzenie dodatkowych miejsc pracy. Nie byłoby dziś udanych inwestycji bez nakładów na szkolenie, i to już bardzo często na etapie szkoły średniej. 
04.08.2017
„Aby drogę mierzyć przyszłą, trzeba koniecznie pomnieć skąd się wyszło” C. K. Norwid
Dwadzieścia lat minęło… 14 października 2016 roku nasze Centrum obchodziło dwudziestolecie swojej działalności. Patronat nad tym wydarzeniem obiął Prezydent Miasta Siedlce. Było nam niezmiernie miło, że w tak zacnym gronie mogliśmy świętować 20-lecie powstania Centrum. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele św. Stanisława B. M. w Siedlcach,...