Szkolenia Mahle

Bracia Hermann i Ernst Mahle, którzy w drugiej dekadzie XX wieku podjęli pracę w przedsiębiorstwie metalurgicznym, za sprawą opracowywanych przez siebie innowacji trafili do grona światowych pionierów nowych technologii w przemyśle samochodowym.

Wyślij wiadomość do producenta

Tłoki silnikowe z lekkich stopów, których produkcja rozpoczęła się w latach 20. w firmie braci, przyciągnęły zainteresowanie szerokiego grona klientów. Kolejne nowatorskie wynalazki – między innymi komponenty filtrów powietrza – przyczyniły się do wzmocnienia pozycji przedsiębiorstwa i przyspieszenia rozbudowy zaplecza produkcyjnego, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu. W ciągu dalszych dziesięcioleci asortyment firmy poszerzał się nieustannie o kolejne wysokojakościowe elementy układu napędowego, innowacyjnie projektowane i wykonywane z wielką dbałością o utrzymanie jakości, z jakiej zasłynęły poprzednie jej produkty. Obecnie części samochodowe wytwarzane w rozmieszczonych na całym świecie 100 fabrykach grupy wykorzystywane są jako element pierwszego wyposażenia samochodów wielu marek; linia wyścigowych komponenty silników firmy Mahle cieszy się również powodzeniem w sportach motorowych. W ofercie firmy znajduje się bogaty wybór chromowanych, azotowanych lub hartowanych zaworów, niezwykle trwałych wysokojakościowych tłoków i żeliwnych tulei cylindrów w wielu wymiarach dla szerokiej gamy modeli samochodów marek europejskich, amerykańskich i azjatyckich.

Kalendarz szkoleń

Brak nadchodzących szkoleń

Wszystkie szkolenia na rok szkolny 2017/2018 już się odbyły.
Kalendarz szkoleń na nadchodzący rok szkolny zostanie opublikowany 20 lipca 2018 roku.

Kontakt z producentem

Wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat@intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod@intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz ustalania i dochodzenia ewentualnych roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości).

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.