Szkoła

OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI


Program zorientowany na rozwój umiejętności, kreatywności i współpracę z pracodawcami. Sprawdź, jakie szkoły biorą udział w programie.


Zobacz listę szkół

11 600

Uczniów, 28 szkół w projekcie

20 000

Warsztatów

40 000

Potencjalnych miejsc pracy

Young Car Mechanic

Nowa edycja programu YOUNG CAR MECHANIC 2022

Young Car Mechanic to coś więcej niż konkurs. To inicjatywa wyrosła z doświadczeń programu Młode Kadry. Pokazuje możliwości wykorzystywania w praktyce wiedzy i umiejętności nabytych przez uczniów techników i branżowych szkół samochodowych.
Zobacz więcej

Aktualności

Pokaż wszystkie

O projekcie

„Młode Kadry” to program stworzony przez Inter Cars SA, polegający na współpracy ze szkołami m.in. poprzez wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. Dostarcza także wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłej kadry; jest również „zawodową trampoliną”, która młodym ludziom ma ułatwić startu w życiu zawodowym. Program wspiera olimpiady wiedzy oraz praktyki i staże dla najlepszych uczniów.

Program Młode Kadry ma na celu globalne dostarczenie wiedzy uczniom i nauczycielom.
O projekcie "Dzięki właściwej edukacji rosną szanse i możliwości młodego pokolenia na wejście w dorosłe życie. Oprócz wysoce wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, potrzeba pomocy dydaktycznej. Szczególne znaczenie ma to w przypadku szkolenia zawodowego, gdzie wiedza teoretyczna musi być poparta gruntownym szkoleniem praktycznym. Dlatego przybyliśmy wraz z przedstawicielami kilku firm wspierających program Młode Kadry, by przekazać nowoczesne urządzenia i narzędzia, które są niezbędne w warsztatach samochodowych. Dzięki nim uczniowie będą mogli zgłębiać tajniki diagnostyki i naprawy współczesnych samochodów"
Maciej Oleksowicz, Prezes zarządu Inter Cars SA
Zobacz listę producentów, którzy prowadzą szkolenia! PRZEJDŹ DO LISTY PRODUCENTÓW

Kontakt

Wypełnij formularz

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, [email protected]. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem [email protected]

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz ustalania i dochodzenia ewentualnych roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa (np. przepisami o rachunkowości).

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

* Pola wymagane
Sebastian Baber
Menedżer ds. Szkoleń Grupy IC

Inter Cars S.A.

Tel.+48 608 299 383
Marek Skałbania
Projekt Menedżer

Inter Cars S.A.

Tel.+48 695 692 020
Beata Ślęzak
Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Inter Cars S.A.

Tel.+48 782 780 704

Partnerzy

Partnerzy strategiczni programu

#
#
#
#
#
#
#
#
#
#
#

Patroni medialni

#
#
#

Partnerzy wspierający program

#
#
#
#
#
#
#
#

Partner Inter Cars S.A.

#
#
#
#