Aktualności

25.04.2023
Young Car Mechanic 2023 – ku zwycięstwu!
Young Car Mechanic to inicjatywa, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez motoryzacyjnych. Konkurs co roku wspierany jest przez czołowych dostawców i producentów części. Tegoroczna edycja to już 7. odsłona tego projektu! W maju poznamy najlepszego młodego mechanika 2023 roku w Polsce!
28.10.2022
Elring wspólnie z Inter Cars szkolą młodych mechaników
Inter Cars wspólnie z firmą Elring przeprowadził cykl szkoleń dla uczniów szkół zaangażowanych w program Młode Kadry. Czego dotyczyły szkolenia i dlaczego są one tak ważne?
14.10.2022
Najlepsze życzenia z okazji Dnia Nauczyciela
W tym wyjątkowym dniu jakim jest Dzień Nauczyciela pragniemy Państwu podziękować za cały trud włożony w edukacje młodzieży, zaangażowanie i ciężką prace. Życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, energii, radości z wykonywanej pracy i wytrwałości w realizowaniu planów zawodowych.
21.06.2022
Prestiżowe wyróżnienie dla Inter Cars
21 czerwca 2022 r. w Muzeum Miasta Łodzi odbyła się 35. Gala Podsumowująca Ruch Innowacyjny w Edukacji na terenie województwa łódzkiego. W tej edycji konkursu Inter Cars otrzymał wyróżnienie w kategorii „Partner Przyjazny Edukacji”.
03.06.2022
Piknik Motoryzacyjny w Radomiu
W piątek 22 kwietnia 2022 roku w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu odbył się XVII Piknik Motoryzacyjny pod patronatem Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego i firmy Inter Cars. Impreza cieszyła się dużym powodzeniem, a szkolny plac był szczelnie wypełniony samochodami i stoiskami firm z branży motoryzacyjnej.