Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 Warszawa

ul. Szczęśliwicka 56, 02-353 Warszawa Pokaż na mapie

Wyślij e-mail Strona www

Informacje o szkole

Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 1 w Warszawie to nowoczesna, stawiająca na wysokie standardy placówka oświatowa. . Daje młodym możliwość rozwijania swoich pasji, stwarza dla nich najlepsze warunki do poznawania tajników zawodu.

O szkole

W skład szkoły wchodzą:

  • Technikum Samochodowe im. Romana Macieja Pijanowskiego,
  • Branżowa Szkoła Samochodowa 1 stopnia nr 2.

Szkoła wyposażona jest w nową Halę Dydaktyczną do Diagnostyki i Naprawy Pojazdów Samochodowych, gdzie uczniowie korzystając z nowoczesnego sprzętu uczą się zawodu.
W szkole wiele się dzieje: konkursy, szkolenia prowadzone przez firmy partnerskie, projekty, w które angażuje się młodzież, wycieczki, udział w wydarzeniach kulturalnych, społecznych, patriotycznych. Szkoła jest wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne, ma własny ośrodek szkolenia kierowców.

Z kim współpracuje szkoła?

Szkoła współpracuje z wieloma renomowanymi firmami motoryzacyjnymi w ramach umów patronackich: Toyota Motor Poland, Inter-Team, Dekra Polska, Renault Polska oraz
z autoryzowanymi Serwisami Obsługi w zakresie organizacji zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. W ramach programów „Dobry Start z Inter-Team”, „Młode Kadry Inter Cars” oraz „Mechanik Toyoty” uczniowie uczestniczą w szkoleniach rozszerzających ich wiedzę
i umiejętności zawodowe.

Jak do nas trafić

Adres

ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa

Wyznacz drogę do szkoły

Kontakt ze szkołą

Wypełnij formularz

Inne szkoły

Pokaż wszystkie